Modelarstwo to ich pasja

A. Grzebyk i M. Frejlich prezentują część swojego modelarskiego dorobku.

Modele wykonane przez Annę Grzebyk i Michała Frejlicha uczniów LO im. Bartosza Głowackiego można oglądać na wystawie w ich macierzystej szkole. Oboje są członkami sekcji modelarskiej Opatowskiego Ośrodka Kultury.

Wystawę swoich prac zorganizowali na holu szkoły i cieszy się ona sporym zainteresowaniem społeczności szkolnej.

Michał Frejlich jest uczniem klasy IIIa o profilu prawniczo – medialnym. Zajmuje się modelarstwem od 11 lat. Specjalizuje się w figurkach w skali 28 mm do różnych systemów gier bitewnych. W jego kolekcji dominują modele ze światów: Władcy Pierścieni, Warhammer Fantasy Battle, Warhammer 40k. Tworzy również modele kartonowe i plastikowe. Jego pierwszym modelem był niemiecki myśliwiec Focke Wulf Fw 190. Tworząc je Michał korzysta ze swojej dużej wiedzy historycznej na temat wojskowości, którą interesuje się od wielu lat.

Anna Grzebyk to uczennica klasy politechnicznej – IIIb. Pierwsza i jedyna kobieta modelarz w sekcji. Modelarstwem zajmuje się od 3 lat. Na początku przygody z tym hobby sklejała wyłącznie modele kartonowe. Jej pierwszym modelem był hełm Master Chief’a z gry Halo w skali 1:1. Obecnie skupia się na figurkach z systemu bitewnego Warhammer 40k.

(JAZ)

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Modelarstwo to ich pasja"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*