Druga porażka OKS -u


OKS Opatów – Orlicz Suchedniów 0:2 (0:0)
OKS: Dulny, Mikosa, Jasiński, Łowicki, Karek, Łabuz (72 Łukawski), Sidor, Molenda (82 Ożdżyński), Orłowski (68 Uliński), Szewczyk, Frańczak (68 Bandosz).

Dwie różne połowy w wykonaniu OKS – u obejrzeli licznie zgromadzeni kibice na stadionie przy Partyzantów w Opatowie. Przez pierwsze 45 minut dominowali gospodarze. Swojej przewagi nie potrafili zamienić na bramki. Miejscowi mieli przynajmniej trzy okazje bramkowe, raz przyjezdnym pomógł słupek po strzale Łabuza, z kolei następnym razem wyśmienitą interwencją popisał się bramkarz Orlicza.

Po przerwie grę zdominowali goście. W 61 min. arbiter spotkania gwizdnął karnego dla Suchedniowa, choć trudno było się w tej sytuacji dopatrzeć faulu Karka. Drugą bramkę miejscowi stracili w 74 min. We własnym polu karnym obrońcy Opatowa stali jak zamurowani i piłkarz gości kopnął futbolówkę z 12 metrów, a ta, tuż przy samym słupku wtoczyła się do bramki Dulnego. Przyjezdni mieli jeszcze okazję do zdobycia bramki, ale grali zbyt koronkowo i obrońcy Opatowa zażegnali niebezpieczeństwo.

Za tydzień OKS wyjeżdża do Kazimierzy Wielkiej i trudno liczyć na zdobycze punktowe.

(JAZ)

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Druga porażka OKS -u"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*