Prawniczka z „Bartosza”

Anna Szostak ze swoim opiekunem merytorycznym Piotrem Kapturem

Anna Szostak z III a opatowskiego „Bartosza” dotarła do finału XXI Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Prawie. Nasza szkolna koleżanka jest jedną z trojga uczniów z województwa świętokrzyskiego, które znalazły się w finale olimpiady.

Aby dostać się do finału trzeba było przejść przez wieloetapowe sito eliminacji. Najpierw był test podczas etapu szkolnego. Następnie kolejny test i praca z zakresu prawa podczas zmagań w etapie okręgowym. Na podstawie wyników tego etapu komitet główny wyselekcjonował 50 uczniów, którzy powalczą w finale krajowym. Laureaci olimpiady zwanej popularnie prawniczą otrzymają indeksy najlepszych uczelni prawniczych w Polsce.

Finałowe zmagania odbędą się 29 i 30 marca w Ostrołęce.

Opiekunem merytorycznym Anny Szostak jest Piotr Kaptur, nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie w naszym liceum.

(JAZ)

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Prawniczka z „Bartosza”"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*