Jedyny taki bal w życiu. Studniówka maturzystów szkoły „na górce”

Tradycyjnie, polonezem zaczęli bal studniówkowy tegoroczni maturzyści Zespołu Szkół nr 1 w Opatowie. Wspólnie z uczniami bawili się nauczyciele, władze samorządowe, rodzice.

W sobotę, 9 lutego w restauracji „Lisi Zakątek” w Piotrowie Porębiskach mieli swój pierwszy dorosły bal uczniowie opatowskiej szkoły „na górce”.

Cieszę się, że widzę was wszystkich. Jestem z was dumna. Bawcie się dobrze, studniówkę 2019 czas zacząć – powiedziała Magdalena Gdowska, dyrektor szkoły.

Cześć oficjalną studniówki „szkoły na górce” poprowadzili Aleksandra Molisak i Przemysław Kidoń, tegoroczni maturzyści.

Widzę jak szybko z pierwszaków staliśmy się maturzystami, wydorośleliśmy. Koleżanki i koledzy pamiętacie dzień w którym dokonywaliśmy wyboru szkoły. Wybraliśmy Zespół Szkół nr 1 i nikt tego nie żałuje. Ta szkoła pomogła nam się stać dojrzałymi młodymi ludźmi. Teraz już wiemy czego oczekujemy od życia. Nie zbłądzimy, bo szkoła nakreśliła nam dalszą drogę. Dziś nadeszła długo oczekiwana noc. Wiemy, że przygotowanie balu studniówkowego wiązało się z ogromnym wysiłkiem i dlatego zróbmy wszystko, aby ta noc była wspaniała i jedyna w swoim rodzaju– mówił Przemysław Kidoń.

Składamy wam gorące podziękowania – mówiła Aleksandra Molisak dziękując nauczycielom. –Dziękujemy za wszystko. Za ciepły uśmiech – tak bardzo potrzebny w chwilach zwątpienia, za stworzenie rodzinnej atmosfery, za każdą porcję wiedzy, którą nam przekazywaliście.

Nauczyciele wychowawcy: Marek Frejlich, Agnieszka Frejlich, Sylwia Podczasi otrzymali kwiaty i przepiękne życzenia wzmocnione burzą oklasków.

Za rozbudowę, modernizację bazy dydaktycznej ZS nr 1 uczniowie podziękowali staroście Tomaszowi Stańkowi i jego zastępczyni Małgorzacie Jalowskiej.

Drodzy maturzyści. Szlacheckim polonezem rozpoczęliście bal studniówkowy. Życzę wam, abyście takim samym dostojnym krokiem przeszli przez bardzo ważne wydarzenia i decyzje, które są przed wami. Za sto dni matura – mówił starosta opatowski.

Maturzyści docenili także Monikę Masternak, Cezarego Okulskiego, Marka Frejlicha, nauczycieli pod których kierunkiem przygotowali poloneza, walca oraz twista.

Za przygotowanie oprawy studniówki kwiaty otrzymała Edyta Gwoździk.

Także rodzice maturzystów dołączyli się do podziękowań. W ich imieniu dziękowali gronu i pracownikom szkoły Małgorzata Olaś i Arkadiusz Orłowski.

Na zakończenie części oficjalnej uczniowie porwali do walca swoich nauczycieli.

Uczestnicy zajadali się smakołykami przygotowanymi przez kuchnię lokalu. Zabawa przy dźwiękach grupy Champion trwała do białego rana.

(JAZ)

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Jedyny taki bal w życiu. Studniówka maturzystów szkoły „na górce”"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*