Dublet dla Agro Serwis

Zakończenie Ligi Halowej

W sobotę, w hali LO im. Bartosza Głowackiego w Opatowie uroczyście zakończono 14. edycję Opatowskiej Ligi Halowej Futsalu, której organizatorem było Stowarzyszenie Opatowska Liga Halowa. Najlepsze drużyny i najlepsi piłkarze zostali nagrodzeni okazałymi pucharami i nagrodami rzeczowymi, które wręczyli im starosta opatowski Tomasz Staniek i wiceburmistrz Marcin Słapek. Ceremonię zakończenia zaszczyciła swoją obecnością wicestarosta opatowski Małgorzata Jalowska.

Rozgrywki zakończyła rywalizacja o Superpuchar OLH. Po zaciętych i emocjonujących meczach wygrała drużyna Agro Serwis, która w finale pokonała Volturi Piotrów. Trzecie miejsce przypadło ekipie Eko Max, a czwarte ostrowieckiej drużynie Dajta nam wygrać. Tym czterem drużynom puchary wręczył Waldemar Domagała, który wraz z małżonką Moniką patronowali rywalizacji i ufundowali nagrody za Superpuchar.

14. edycję rozgrywek wygrała drużyna Agro Serwis. Drugie miejsce zajęła Volturi Piotrów, a trzecie Bartbruk.pl Ćmielów.

Trzy najlepsze zespoły oprócz pucharów otrzymały nagrody rzeczowe ufundowane przez samorząd powiatowy. Nagrody wręczyli piłkarzom starosta Tomasz Staniek i wiceburmistrz Marcin Słapek. Samorządowcy podziękowali zawodnikom za udział w rozgrywkach, pogratulowali im rywalizacji w duchu fair play.

Piłkarze odebrali także nagrody indywidualne. Najlepszym zawodnikiem tej edycji został Marcin Wasik z Volturi Piotrów. Statuetka dla najlepszego bramkarza powędrowała do golkipera Agro Serwis Patryka Dulnego. Piotr Frańczak z Agro Serwis trafił do siatki rywalki 56 razy i wygrał rywalizację na najskuteczniejszego piłkarza rozgrywek.

Danuta Szypulska dyrektor Powiatowej i Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej w Opatowie ufundowała puchar dla drużyny fair play. Wyróżnienie przypadło ekipie Eko Max Kornacice.

Okolicznościowy grawerton otrzymała także Magdalena Gdowska, dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Opatowie.

Grzegorz Hołody z grupy ratownictwa Emermed wraz z uczniami klasy ratownictwa medycznego z LO im. Bartosza Głowackiego zaprezentowali jak udzielać pierwszej pomocy z wykorzystaniem defibrylatora. Był też pokaz żonglerki piłką w wykonaniu ostrowieckiego duetu.

Organizatorzy rozgrywek: Piotr Zając, Jarosław Muszyński, Waldemar Domagała podziękowali uczestnikom, sponsorom i zaprosili na 15. jubileuszową edycję rozgrywek.

(JAZ)

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Dublet dla Agro Serwis"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*