Dyrektor OOK wybrany

Longina Ordon będzie dyrektorem Opatowskiego Ośrodka Kultury. W poniedziałek konkurs na to stanowisko został rozstrzygnięty.

Nowa dyrektor zastąpi Dorotę Jopek, która z początkiem lutego zdecydowała się odejść ze stanowiska. Longina Ordon pochodzi z Opatowa. Jest doktorem nauk humanistycznych. Pracuje w Stalowej Woli.

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że wczoraj rozstrzygnął się konkurs na stanowisko Dyrektora Opatowskiego Ośrodka Kultury. Komisja konkursowa była jednomyślna i powołała na to stanowisko panią dr Longina Ordon, której prezentacja i kompleksowa wizja funkcjonowania OOK i kultury w ogóle, nie pozostawiła żadnych wątpliwości, że oto do Opatowa wraca osoba z wizją, pasją, doświadczeniem i niepospolitą energią.
Nowej Pani Dyrektor serdecznie gratuluję i życzę samych sukcesów. Cieszę się, że będę miał zaszczyt współpracować z Panią Dyrektor i muszę przyznać że jestem wyjątkowo spokojny o rozwój opatowskiej kultury pod wodzą Pani Longiny -poinformował na swoim facebookowym profilu Grzegorz Gajewski burmistrz Opatowa.

(JAZ)

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Dyrektor OOK wybrany"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*